Zadbaj o rzęsy przed karnawałem

Wielu kobietom wydaje się, że na dzień przed imprezą karnawałową nie mogą już w istotny sposób wpłynąć na swój wygląd. Rzeczywiście, jest już nieco za późno na odchudzanie, a i wizyta na solarium może przynieść efekty odwrotne niż się planuje, nie oznacza to jednak, że mówimy o czasie, w którym nie mamy już czego szukać w salonie kosmetycznym. Przeciwnie, właśnie na dzień przed balem powinnyśmy zdecydować się na zabieg, który nie tylko przedłuży, ale również zagęści nam rzęsy, nie da się bowiem ukryć, że właśnie kobiece spojrzenie ma wyjątkowo uwodzicielską moc. W czasie zabiegu kosmetyczka dokleja do naszych naturalnych rzęs ich sztuczne odpowiedniki wykonane z włókna poliestrowo-jedwabnego. Są one lekkie, technika ich klejenia zapobiega odkształceniom, a ponieważ kosmetyczka nie manewruje przy naszych powiekach, nie musimy obawiać się też o to, że nasz organizm zareaguje na zabieg upiększający reakcją alergiczną, czego przecież na pewno byśmy nie chcieli. Trwałość zabiegu uzależniona jest przede wszystkim od nas samych i od troski, jaką otaczamy doklejone rzęsy, jeżeli jednak będziemy stosować się do zaleceń kosmetyczki możemy liczyć na to, że efekt utrzyma się nawet przez kilka tygodni.

Kiedy zacząć przygotowania karnawałowe?

Tekst dodano: 20-02-2012, Tagi: strój, karnawał, przygotowania

Wiele kobiet, zazwyczaj nauczonych złym doświadczeniem lat poprzednich, stawia sobie pytanie o to, kiedy najlepiej jest rozpocząć przygotowania do imprezy sylwestrowej albo ważnego spotkania odbywającego się w czasie karnawału. Pytanie to stawia się kosmetyczkom, fryzjerom i pracownicom sklepów z kobiecymi ubraniami, niemal zawsze otrzymuje się przy tym odpowiedź wskazującą na to, że im wcześniej zaangażujemy się w przygotowania do imprezy, tym większe będzie prawdopodobieństwo tego, że uda się nam ona na długo zapisując się w pamięci jej uczestników. Owszem, niektóre panie stawiają na spontaniczność i niemal wszystkie przygotowania rozpoczynają na kilka dni przed balem, nie zawsze jednak mówimy w tym kontekście o rozwiązaniu skutecznym. Jeżeli przygotowanie ma obejmować wyłącznie złożenie wizyty fryzjerowi i wykonanie makijażu, przyspieszanie go nie jest wskazane, jeżeli jednak planujemy bardziej zaawansowane zabiegi kosmetyczne, warto pomyśleć o nich wcześniej. Nie bez znaczenia jest i to, że im mniej czasu pozostało do początku karnawału, tym mniej jest w sklepach sukienek, które mogą zachwycić naszych znajomych. Co więcej, te, które można określić mianem naprawdę atrakcyjnych zaczynają osiągać oszałamiające ceny, ich zakup budzi więc wątpliwości.

Przygotowanie karnawałowej fryzury

Tekst dodano: 22-02-2012, Tagi: fryzura, makijaż, karnawał

Atrakcyjny wygląd to bez wątpienia stuprocentowa gwarancja sukcesu na każdej zabawie karnawałowej. Aby jednak zrobić piorunujące wrażenie na gościach konieczne wydaje się między innymi złożenie wizyty fryzjerowi. Jego wsparcie może okazać się nieocenione, należy jednak liczyć się i z tym, że nie każda fryzura prezentuje się w realnym świecie równie dobrze, jak w katalogu. Kiedy zatem odwiedzić fryzjera, jeżeli nie chcemy tego żałować? Doświadczenia dziesiątek kobiet sugerują nam, że wiele zależy od tego, na jaki typ fryzury chcemy się zdecydować. Jeżeli testowaliśmy już uczesanie, w którym zamierzamy pojawić się na balu, najlepiej, gdy umówimy fryzjera na kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy. Dzięki temu fryzura znajdować się będzie w idealnym stanie, a my zyskamy pewność, że nie zepsuje się nawet wówczas, gdy będziemy bawić się naprawdę dobrze. Jeśli jednak wcale nie jesteśmy pewne, że uczesanie, które same uważamy za idealne okaże się takim w rzeczywistości, nie powinnyśmy ryzykować. W takiej sytuacji najlepiej odwiedzić fryzjera na kilka dni przed planowanym balem, jeżeli bowiem uczesanie nie przypadnie nam do gustu, będziemy miały jeszcze czas na to, aby je zmienić.

portal Essenza myjnia fryzjerska z masażem Mode sukienki klasyczne do pracy

poprzednia     1 2 [3] 4     następna