Treści dla tagu: fryzura

Wygoda jako atut karnawałowego stroju

Tekst dodano: 19-02-2012, Tagi: ubiór, fryzura, wizerunek

Osoby, które szykują się do karnawałowego szaleństwa zazwyczaj koncentrują swoje wysiłki na tym, aby dobrać taki strój, który zachwyci otoczenie. Jest to działanie bardzo pożądane i samo w sobie nie może być oceniane jako nierozsądne albo nieprzemyślane. Nie da się jednak ukryć, że podążając za najnowszymi trendami dyktowanymi przez kreatorów mody i najbardziej znanych projektantów często popełniamy poważny błąd. Zapominamy o tym, że choć atrakcyjny strój jest ważny, wcale nie mniej istotna wydaje się również nasza wygoda. Tymczasem powątpiewanie w prawdziwość tego założenia niesie za sobą naprawdę poważne konsekwencje. Najważniejszym celem, jaki stawiamy sobie w trakcie karnawału jest przecież dobra zabawa, a o taką nie jest łatwo, gdy uwiera nas but, sukienka nie pozwala nam swobodnie oddychać, a misterna fryzura grozi całkowitym rozpadem, jeżeli tylko choćby raz poruszymy głową. Zapominając o wygodzie mamy oczywiście szansę na to, aby okrzyknięto nas najlepiej ubraną osobą na balu, trudno jednak mieć nadzieję na to, że w czasie trwania imprezy będziemy się dobrze bawili. Owszem, nikt nie zabroni nam podejmowania prób połączenia braku wygody z szalona zabawą, musimy jednak liczyć się w takim wypadku ze spektakularnym niepowodzeniem.

Zmień wizerunek w czasie karnawału

Tekst dodano: 20-02-2012, Tagi: strój, fryzura, makijaż

Karnawał to czas eksperymentów, w którym praktycznie nic nie jest zakazane. Jeżeli zatem mamy ochotę przekonać się o tym, jak będziemy wyglądać w stroju zupełnie innym niż ten, z którym kojarzono nas do tej pory, teraz nadarza się najlepsza okazja ku temu, aby to sprawdzić. W czasie spotkania z przyjaciółmi w czasie karnawału wszyscy starają się nieco odświeżyć swój wizerunek, jeżeli więc zmiana stylu ubierania się nie przypadnie nam ostatecznie do gustu, będziemy mogli tłumaczyć, że jest to po prostu jedno z wielu karnawałowych szaleństw, które, same w sobie, nigdy nie są niczym złym. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę i na to, że eksperymenty nie muszą dotyczyć samego stroju, karnawał to bowiem czas idealnie sprawdzający się i wówczas, gdy zamierzamy przetestować nową fryzurę oraz oryginalną biżuterię. Niekiedy styl, w jakim utrzymany jest nasz wygląd pozostawia wiele do życzenia, my jednak trzymamy się go sztywno obawiając się, że zmiana będzie oznaczać swego rodzaju zdradę samych siebie. Karnawał to czas, który idealnie sprawdza się wówczas, gdy sami mamy już dość wizerunku, jaki stworzyliśmy, jeżeli więc czujemy, że czas na zmiany powinniśmy pamiętać, że właśnie teraz warto je zainicjować.

Przygotowanie karnawałowej fryzury

Tekst dodano: 22-02-2012, Tagi: fryzura, makijaż, karnawał

Atrakcyjny wygląd to bez wątpienia stuprocentowa gwarancja sukcesu na każdej zabawie karnawałowej. Aby jednak zrobić piorunujące wrażenie na gościach konieczne wydaje się między innymi złożenie wizyty fryzjerowi. Jego wsparcie może okazać się nieocenione, należy jednak liczyć się i z tym, że nie każda fryzura prezentuje się w realnym świecie równie dobrze, jak w katalogu. Kiedy zatem odwiedzić fryzjera, jeżeli nie chcemy tego żałować? Doświadczenia dziesiątek kobiet sugerują nam, że wiele zależy od tego, na jaki typ fryzury chcemy się zdecydować. Jeżeli testowaliśmy już uczesanie, w którym zamierzamy pojawić się na balu, najlepiej, gdy umówimy fryzjera na kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy. Dzięki temu fryzura znajdować się będzie w idealnym stanie, a my zyskamy pewność, że nie zepsuje się nawet wówczas, gdy będziemy bawić się naprawdę dobrze. Jeśli jednak wcale nie jesteśmy pewne, że uczesanie, które same uważamy za idealne okaże się takim w rzeczywistości, nie powinnyśmy ryzykować. W takiej sytuacji najlepiej odwiedzić fryzjera na kilka dni przed planowanym balem, jeżeli bowiem uczesanie nie przypadnie nam do gustu, będziemy miały jeszcze czas na to, aby je zmienić.

Pokud potrebujete vice informaci o Betsson meli byste navstivit tuto stranku